لیست خدمات

با مجموعه خودرویی آسیا 2020 بیشتر آشنا شوید

خدمات فوق تخصصی خودروهای هیبرید

سرویس خودروهای هیبرید

اولین و مجهزترین تعمیرگاه فوق تخصصی خودروهای هیبرید در شرق کشور

باطری و موتور هیبرید

تعمیرات تخصصی باطری و موتور هیبرید با ارائه کلیه لوازم نو و استوک

رفع تضمینی مشکلات هیبرید

رفع صدای احتراق ناقص در خودروی هیبرید به صورت تضمینی

مجموعه خدمات مهندسی خودرو آسیا2020 - تعمیر تخصصی موتور گیربکس باتری خودروهای هیبرید مشهد asia2020 services

لیست کامل خدمات

 • تعمیرات برق و الکترونیک (کولر و بخاری، داشبورد، سیستم صوتی، ایربگ و نصب آپشن)
 • اتو سرویس (تعویض روغن موتور و گیربکس با دستگاه اتوماتیک و سرویس های ادواری)
 • تیون آپ و تنظیم موتور (شمع و انژکتور، تست دیاگ و ریمپ ECU)
 • صافکاری و نقاشی (گریسی، شاسی کشی، واکس و پولیش و سر قلم گیری)
 • تعمیر اساسی انواع موتور (4، 6 و 8 سیلندر)
 • تعمیر گیربکس اتومات و دستی (AT, CVT, 4AT, DCT)
 • تعمیرات جلوبندی (جعبه فرمان، پمپ هیدرولیک، تنظیم فرمان، بالانس، تعویض لاستیک و تعمیر کمک های بادی)
 • تعمیرات برق و الکترونیک (کولر و بخاری، داشبورد، سیستم صوتی، ایربگ و نصب آپشن)
 • اتو سرویس (تعویض روغن موتور و گیربکس با دستگاه اتوماتیک و سرویس های ادواری)
 • تیون آپ و تنظیم موتور (شمع و انژکتور، تست دیاگ و ریمپ ECU)
 • صافکاری و نقاشی (گریسی، شاسی کشی، واکس و پولیش و سر قلم گیری)
 • تعمیر اساسی انواع موتور (4، 6 و 8 سیلندر)
 • تعمیر گیربکس اتومات و دستی (AT, CVT, 4AT, DCT)
 • تعمیرات جلوبندی (جعبه فرمان، پمپ هیدرولیک، تنظیم فرمان، بالانس، تعویض لاستیک و تعمیر کمک های بادی)

شرح خدمات

خدمات جلوبندی

یکی از امور اساسی در سالم نگهداری جلوبندی خودروها، انجام سرویس های دوره ای و بازدید های چهارچرخ خودرو است. قطعاتی مثل گردگیرهای سیبک ها و پلوس ها و جعبه فرمان به صورت پلاستیکی بوده و طول عمر محدودی دارند که پاره شدن و خرابی این قطعات سبب میشود قطعه مربوطه آنها به سرعت از بین رود. نکته دوم زمانی که خودرو قرار است مسافت طولانی جاده ای طی نماید باید سیستم تعلیق آن کنترل گردد و اگر عیبی در آن وجود دارد برطرف شود که به این کاز بازدید چهارچرخ گویند.

خدمات جلوبندی شامل رفع تمامی ایراد های موجود در سیستم تعلیق، رفع صداهای اضافی از جلوبندی و عقب بندی خودرو، رفع عوامل لاستیک سایی و تنظیمات تخصصی زوایای چرخ ها، میزان فرمان تخصصی، رفع کوبش کمک های فنر، عیب یابی و تعمیر سیستم های تنظیم ارتفاع و همه خدماتی که مبتنی برجلوبندی و عقب بندی خودروها میباشد. تعمیرات جلوبندی و عقب بندی در این مرکز به صورت باز و بست کامل انجام می گردد که در این روش تمامی قطعات معیوب شناسایی شده و تعمیرات شما پایدار و با کیفیت خواهد بود.

خدمات مکانیکی

در قلب هر خودرو موتور آن جای دارد. موتور قطعه ای است که قدرت جابجایی را ایجاد می کند و باعث حرکت خودرو می شود. درست مانند قلب انسان، موتور نیاز به نگهداری و مراقبت مناسب دارد. همانطور که با خودروی خود جاده ها را می رانید، موتور به طور طبیعی سایش پیدا می کند، مشکلی که شما را ناگریز نیازمند تعمیر و نگهداری می کند.

تسمه تایم بخشی از موتور است که نیاز به بررسی و در صورت نیاز تعویض دارد. معمولا این قطعه باید در بازه های 60 تا 70 هزار کیلومتری بررسی شود. نشت بنزین و روغن نشانه های روشن از موتوری است که نیاز به تعمیرات دارد و تقریبا همیشه نتیجه مستقیم تعمیر و نگهداری ضعیف است. مواردی که حتما باید به آنها توجه کرد عبارتند از: صدای غیر عادی از موتور، ریپ زدن و عدم کشش مناسب خودرو، روشن بودن چراغهای مربوط به موتور در صفحه آمپر

بررسی دقیق اجزاء موتور مانع آسیب بیشتر یا خرابی موتور میشود. دلایل زیادی وجود دارد که موتورها خوب کار نمی کنند. علت ممکن است یک بخش معیوب باشد که به آسانی جایگزین می شود و اغلب موتورها را نجات می دهد. مجموعه خدمات خودرویی آسیا 2020 با زمانبندی و برنامه ریزی برای خودروی شما این مهم را انجام خواهد داد.

خدمات صافکاری و نقاشی

بدنه اتومبیل به دلیل رنگ و جنسی که دارد لازم است در تعمیر و ترمیم آن نهایت دقت به کار رود تا اثری از فرآیند صافکاری روی آن باقی نماند. استفاده از صافکاران حرفه ای برای محقق شدن این امر بسیار ضروری است. صافکاری دارای قلق‌ها و شگردهایی است که عدم آگاهی صافکار نسبت به آنها باعث می‌شود اثرات صافکاری و ترمیمی که انجام شده است بر روی اتومبیل باقی بماند. اثرات صافکاری علاوه بر آنکه جلوه نازیبایی را در اتومبیل شما به وجود می‌آورد باعث کاهش ارزش خودرو شما نیز می‌گردد. در نتیجه هرچه یک صافکاری با دقت بیشتر انجام گردد به همان میزان ضرر وارد شده به اتومبیل شما نیز کاهش می‌یابد و از قیمت خودرو کمتر کاسته می‌گردد.

مجموعه خدمات خودرویی آسیا 2020 با بهره گیری از پرسنل با تجربه آماده ارائه انواع خدمات در زمینه‌های سپرسازی، انواع صافکاری بی رنگ، صافکاری تگرگ خوردگی، نقاشی و واکس و پولیش می‌باشد. ما با ارائه خدمات صافکاری و نقاشی با استفاده از مجهزترین ابزار های صافکاری برای تعمیر انواع خودرو آسیب دیده ایرانی و خارجی در جهت رفاه حال شهروندان اقدام کرده ایم.

خدمات برق خودرو

سیستم روشنایی و راه اندازی اولیه خودرو نیاز به نیروی برق دارد. بنابراین خودروی شما از لحظه روشن شدن تا انتهای مسیر و قفل شدن و استفاده از دزدگیر با سیستم برق سر و کار دارد. از جمله اصلی ترین قطعات برقی خودرو شامل باتری و دینام، سنسور اکسیژن، کویل، انژکتور، وایر شمع، کامپیوتر خودرو، لامپ خودرو و چراغ های خودرو است. باتری منبع اصلی تامین نیروی برق خودرو بوده و دینام وظیفه شارژ مجدد باتری را برعهده دارد.

تعمیرات برق خودرو به بخش وسیعی از خرابی های اتومبیل مربوط می شود. برخی از علائم مربوط به خرابی سیستم برق خودرو، از کار افتادن ناگهانی موتور به دلیل اشکال در سیستم جرقه زنی، از کار افتادن چراغ سقفی و سیستم صوتی، ضعیف شدن چراغ های خودرو، روشن شدن چراغ هشدار در کنار صفحه کیلومتر، افت ولتاژ هنگام آمپر کشیدن باتری، دیر روشن شدن خودرو و نشتی اسید باتری می باشند. ما در مجموعه خدمات خودرویی آسیا 2020 کلیه خدمات برق را از صفر تا صد به شما ارائه خواهیم کرد.